Rebić srušio još jednu top momčad!

Serie A 28. lip 202019:20 > 19:21
Marco Luzzani / Stringer

Ante Rebić ponovno je bio strijelac u važnoj pobjedi Milana protiv Rome.

U derbiju 28. kola talijanske lige, AC Milan svladao je Romu nakon velike bitke. Iako su Rossoneri imali prednost u većini igračkih segmenata, nije bilo lako slomiti čvrstu obranu rimske momčadi.

To je na koncu uspjelo sjajnom Rebiću koji je zabio u 76. minuti nakon više odbijanaca nekoliko metara ispred protivničkog gola. Calhanoglu je u samoj završnici postavio konačnih 2:0 udarcem s bijele točke. Nikola Kalinić zaigrao je od 70. minute za gostujuću ekipu.

Ovo je bio Rebićev osmi pogodak sezone. Milan je i dalje sedmi na prvenstvenoj ljestvici s 42 boda koliko ima i Napoli koji također posjeduje utakmicu manje. Roma je pak peta sa šest bodova više, no s dodatnim problemom u lovu na četvrtu poziciju i Ligu prvaka. Atalanta trenutno okupira to mjesto, a u nedjelju navečer ekipa Marija Pašalića gostuje kod Caglijarija.