Remi Intera i Sassuola u ludoj završnici na Meazzi

Serie A 24. lip 202021:31 > 21:34
Emilio Andreoli, Getty Images Sport

U prvoj utakmici 27. kola Serie A odigranoj u srijedu, Inter i Sassuolo odigrali su neriješeno 3:3.

Prvi šok za Inter došao je u četvrtoj minutu kada je na asistenciju Filipa Đuričića Francesco Caputo zatresao mrežu domaćih.

Ipak, u završnici prvog poluvremena Inter preokreće rezultat.

Izjednačio je Romelu Lukaku u 41. minutu sa bijele točke, da bi u prvoj minuti nadoknade prvog dijela meča Christiano Biraghi pogodio za 2:1.

I onda do 64. minuta ništa. Tada je Inter imao dvije fenomenalne šanse u kojima su se našli prvo Lukaku, a zatim Biraghi. Rezultat se nije promijenio.

Ashley Young skrivio je penal u 80. minuti, a minutu kasnije u 2:2 priliku sa 11 metara pretvorio je Domenico Berardi.

Četiri minute kasnije mrežu trese Lukaku, ali je taj gol poništen zbog zaleđa.

Inter je ipak ponovo došao do prednosti dvije minute kasnije golom koji je iz blizine postigao Iglesias Borja Valero.

Nepune tri minute kasnije novi šok za domaće – odbijenu loptu je pokupio Magnani i poslao je u mrežu za konačnih 3:3.

Inter je meč završio sa igračem manje jer je u trećoj minuti nadoknade drugi žuti karton dobio Milan Škrinjar.

Inter je sada na trećem mjestu na ljestvici i ima 58 bodova, Sassuolo je 12. sa 33.