Transfer blizu realizacije, Pjanić nadomak Barcelone

Serie A 12. svi 202011:25 > 11:29
Valerio Pennicino, Getty Images Sport

Bosanskohercegovački nogometaš Miralem Pjanić želi transfer u katalonskog velikana Barcelonu.

Španjolski mediji jučer su objavili priču da je Pjanić pristao na transfer u Barcu, te da je čak dogovorio ugovor na četiri godine. Navodno, sada je ostalo samo da se klubovi dogovore oko transfera u koji će gotovo sigurno biti uključen barem jedan igrač Barcelone.

Pjanić je prethodnih godina stalno bio tema oko napuštanja Juventusa, a u nekoliko navrata povezivao se s Barcom. Kako piše La Gazzetta dello Sport katalonski klub se nekoliko puta raspitivao za igrača Juvea, ali Pjaniću se tada nije išlo iz Italije.

Povezano

Za Pjanića je još nekoliko klubova pokazalo interes, no očito da je on izabrao Blaugranu.

Kako piše Sport uz Barcelonu za njega su se još raspitivali Manchester United i PSG, ali Pjanić je svom agentu poručio da nije zainteresirann karijeru nastaviti u nekom od tih klubova.