Prvi čovjek Lazija spreman na zanimljiv prijedlog

Serie A 27. tra 20209:00 > 9:06
Photo by Paolo Bruno/Getty Images

U Italiji bi od idućeg tjedna trebali krenuti s individualnim treninzima, a Serie A bi se mogla nastaviti krajem svibnja

Marco Rosi, Getty Images Sport

Talijanski klubovi od idućeg tjedna će započeti s individualnim treninzima, dok će se grupni moći održati dva tjedna kasnije, tamo negdje oko 18. svibnja., dok bi se prvenstvo moglo nastaviti krajem svibnja ili početkom lipnja ako sve bude u redu.

Oni koji su najviše za da se nastavi talijansko prvenstvo je Lazio, klub koji nakon 20 godina ima priliku osvojiti svoj treći naslov talijanskog prvaka u Italiji.

Prvi čovjek Lazija, Claudio Lotito je spreman da njegov klub odigra jedan dvoboj s Juventusom koji bi odlučio novog prvaka za sezonu 2019./20.

‘Naravno da bih to prihvatio. Ja nikad nisam bio problem. Nastavak nama šteti jer smo žrtvovali Europsku ligu kako bi igrali manje utakmice. Tako bi igrali jednom tjedno, a ostali dva puta. Ako se prvenstvo nastavi svi ćemo igrati dva puta tjedno, izgubit ćemo prednost’ – rekao je Lotito.