Fiorentinin trojac u potpunosti izliječen

Serie A 5. tra 202015:59 > 16:01
Gabriele Maltinti, Getty Images Sport

Klub iz Firence je danas u javnost izašao sa jako lijepim vijestima

Trojica nogometaša Fiorentine, Talijan Patrick Cutrone, Argentinac German Pezzella i Srbin Dušan Vlahović, koji su prije nešto više od dva tjedan bili pozitivni na koronavirus, izliječeni su od bolesti COVID-19 koju taj virus izaziva, objavio je u nedjelju klub iz Firenze u čijem dresu nastupa i hrvatski reprezentativac Milan Badelj.

“Još jednom želimo zahvaliti liječnicima, medicinskom osoblju i bolnicama, koji nastavljaju pružati pomoć svima kojima je potrebna u ovim teškim trenucima za našu zemlju i čitav svijet”, stoji u priopćenju Fiorentine objavljenom na službenim komunikacijskim kanalima.

Klub i dalje putem humanitarnih fondacija prikuplja sredstva za kupovinu nužnih materijala i alata u borbi s koronavirusom. Do sada je prikupljeno više od 760.000 eura.