U Laziju ipak odgodili početak treninga!

Serie A 22. ožu 202016:37 > 16:38
Marco Rosi, Getty Images Sport

Uprava Lazija odlučila je otkazati treninge prve momčadi do daljnjeg, iako je prvobitni plan bio da se nogometaši okupe 23. ožujka.

Usprkos tome što epidemija koronavirusa ne jenjava u Italiji, pojedini klubovi iz Serie A najavili su da će sljećeg tjedan početi s treninzima. Ipak, uprava Lazija odustala je od te ideje.

– Treninzi, prvobitno lpanirani za ponedjeljak 23. ožujka, odgađaju se na neodređeno vrijeme – stoji u priopćenju.

Podsjećamo, sljedećg tjedna s radom bi trebali početi Napoli i Cagliari. Ranije je predsjednik udruženja talijanskih nogometaša (AIC) Damiano Tomasi kritizirao ekipe koje vraćaju nogometeaše na teren. Isto je, ali puno živopisnije, napravio i čelnik Brescie, posljednje momčadi prvenstva.

Serie A je odgođena do 3. travnja, ali se očekuje da stanka potraje još dulje.