Atalanta ponovno u formi, dobra partija Pašalića

Serie A 28. ruj 201923:04 > 23:06
Getty Images

U susretu šestog kola talijanskog nogometnog prvenstva Atalanta je bez većih problema pobijedila Sassuolo sa 4-1 ostvarivši i četvrtu gostujuću pobjedu ove sezone.

Gett Images

Sve je bilo gotovo već nakon pola sata igre i Atalantina vodstva 3-0.

Gosti su poveli u šestoj minuti golom Alejandra Gomeza, u trinaestoj minuti je Robin Gosens zabio za 2-0, da bi Gomez svojim drugim pogotkom u 29. minuti povisio na 3-0. Do kraja poluvremena među strijelce se upisao i Duvan Zapata. U nastavku susreta Sassuolo je uspio tek ublažiti poraz, a strijelac je bio Gregoire Defrel u 62. minuti. Mario Pašalić je odigrao cijeli susret za goste.

U ranije odigranim subotnjim susretima Inter i Juventus su upisali pobjede. Inter vodi sa 18 bodova, Juventus ima 16, dok je Atalanta treća sa 13 bodova. (HINA)