Samo na SK: Super subota i borba za četiri trofeja

Bundesliga 28. srp 202212:00 > 15:29 0 komentara
Guliver Images

U subotu 30. srpnja na kanalima Sport Kluba možete pratiti četiri sjajne utakmice i borbe za prvi trofej sezone u Engleskoj, Njemačkoj, Nizozemskoj i Portugalu.

Pripreme se polagano bliže kraju, a u subotu 30. srpnja na kanalima donosimo utakmice Superkupa iz Engleske, Njemačke, Nizozemske i Portugala.

Prvi će na teren Englezi, a u Community Shieldu od 18 sati uz prijenos na SK 1 igrat će Manchester City i Liverpool.

Od 20 sati na SK 3 donosimo Johan Cruyff Shield, odnosno utakmicu Nizozemskog superkupa između Ajaxa i PSV-a.

Pola sata kasnije na SK 1 na rasporedu je DFL-Supercup između Bayerna i Leipziga.

Što se tiče Superkupova dan će zatvoriti Portugalci utakmicom Porta i Tondele od 21.45 uz prijenos na SK 4.

Super nogometnu subotu na kanalima Sport Kluba zaključit će prijateljska utakmica Real Madrida i Juventusa u 4 sata ujutro na SK 1.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!