Rusi žele Miereza, Bjelica: ‘Za ispod 10 milijuna ne ide’

Hrvatska 6. lip 202110:22 > 10:25 0 komentara

Pojavila se priča kako bi Osijek mogao vratiti Mirka Marića u svoje redove.

Marić je trenutačno igrač talijanske Monze u kojoj se prošle sezone nije naigrao. Skupio je tek 21 nastup, a zabio dva gola.

S obzirom da je u Gradskom vrtu do prošloga ljeta igrao nogomet karijere, takav rasplet sigurno mu ne bi bio mrzak. Marić je od 2017. do 2020. odigrao 113 utakmica za Osijek i zabio 53 gola te postao miljenik Kohorte.

Uz to, pojavila se i glasina kako je neimenovani ruski klub za Argentinca Miereza (24) ponudio šest milijuna eura. Prvi strijelac prošle HNL sezone je na prodaju tek ako netko ponudi deset milijuna eura, otkrio je za Index Osijekov šef struke Nenad Bjelica.

“Točno je da je jedan klub iz Rusije ponudio šest milijuna eura, ali to nisu novci za koje ćemo Ramona pustiti”, rekao je Bjelica pa odbacio mogućnost dovođenja Mirka Marića. Barem dok je u klubu aktualan Mierez.

“Što se tiče napadača, sve dok je Ramon naš igrač, mi se nećemo pojačavati na toj poziciji. Imamo šest napadača pod ugovorom”, rekao je Bjelica i pritom potvrdio da nema šanse da Mierez ode iz Osijeka za manje od deset milijuna eura.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!