Rakitić: ‘Braco me nije htio u Bayernu? Šteta’

Bundesliga 24. tra 202112:05 0 komentara
(Photo by Mike Hewitt/Getty Images)

Hasan Salihamidžić već nekoliko godina obavlja funkciju sportskog direktora u Bayernu, ali je proteklih tjedana na udaru snažnih kritika navijača minhenskog kluba.

Ivan Rakitić je u međuvremenu za njemačke medije pričao o odnosu sa proslavljenim BiH nogometašem. Kazao je kako uopće nije znao da ga je Barcelona nudila Bavarcima.

“Ozbiljno? Stvarno, nisam imao pojma o tome da me Barcelona nudila Bayernu i da su me odbili kupiti. Šteta je što je moj prijatelj Braco tako odlučio. Volio bih da sam opet mogao igrati s Neuerom, mojim drugim velikim prijateljem”, ispričao je bivši hrvatski reprezentativac.

Rakitić je s Manuelom Neuerom dijelio svlačionicu dok je bio član Schalkea 04. U međuvremenu, iz Barcelone je otišao u Sevillu.

“Jednom smo razgovarali o mom prelasku u München, ali nakon toga više ne. Sigurno je da bi za mene bila ogromna čast biti dio Bayerna. Ono što je taj klub izgradio posljednjih godina je čudesno. Možete samo čestitati zaslužnima za to. Iako je Bayern eliminiran iz Lige prvaka, još uvijek je najprestižniji klub u Europi”, kazao je Rakitić.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!