VIDEO Navijači Arsenala neće ovo oprostiti Walcottu

Premier League 16. pro 202020:54 > 21:59 0 komentara

Theo Walcott postigao je pogodak svojoj bivšoj momčadi Arsenalu u 13. kolu Premier lige

Arsenal i Southampton odigrali su 1:1 na Etihadu. Topnici su tako prekinuli crni niz od četiri domaća poraza zaredom, ali kriza i dalje trese ovaj veliki klub.

Southampton je u vodstvo došao u 18. minuti kada je bivši igrač Arsenala Theo Walcott izašao oči u oči sa Lenom i lijepo ga prebacio. Walcott je i lijepo proslavio gol što mu navijači Arsenala sigurno neće zaboraviti.

U nastavku utakmice napokon je zabio i najbolji igrač Arsenala Pierre-Emerick Aubameyang te donio svojoj momčadi bod u ovom dvoboju.

(Photo by Shaun Botterill/Getty Images)

Treba napomenuti da su Topnici od 56. minuti igrali s igračem manje s obzirom da je bivši igrač Dinama Gabriel dobio drugi žuti karton zbog povlačenja.

Arsenal je s ovim bodom ostao na 15. mjestu ljestvice, dok je Southampton i dalje odličan treći.

Everton je pobijedio Leicester u gostima sa 2:0 i pokazao da će se boriti za mjesta među prve četiri ekipe u Premier ligi. Leeds je napunio mrežu Newcastlea slavivši 5:2 i preskočio ih na ljestvici.