VIDEO Bezidejni Tottenham poražen kod ‘fenjeraša’

Premier League 31. sij 202123:15 > 23:43 0 komentara

U posljednjoj utakmici 21. kola engleskog nogometnog prvenstva Brighton and Hove Albion je kao domaćin svladao Tottenham Hotspur sa 1-0 (1-0).

Brighton je u prvom poluvremenu u potpunosti nadigrao Tottenham, a jedini pogodak postigao je Trossard u 17. minuti nakon odličnog prodora i asistencije Grossa. U nastavku se igralo ravnopravno, no rezultat se više nije mijenjao. Zaista čudi tako loša igra momčadi Josea Mourinha kod jedne od najlošijih momčadi lige. Bili su bez najboljeg igrača Harrya Kanea, ali to nije izlika za ovakvo izdanje.

Brighton je ovom pobjedom ostao 17., ali sada ima 21 bod, sedam više od 18. Fulhama koji se nalazi u zoni ispadanja. Tottenham je drugim porazom zaredom ostao šesti sa 33 boda, koliko imaju i sedmi Chelsea te osmi Everton.