Velikodušna zahvala Agüera osoblju Manchester Cityja

Nogomet 1. lip 202115:47 > 16:33 0 komentara
Cal Sport Media via AP Images

Sergio Agüero napustio je Manchester City nakon deset godina, no nije otišao bez zahvale svim ljudima koji su mu pomagali u deset godina provedenih na Etihadu.

Sergio Agüero prvog dana srpnja službeno će započeti karijeru u Barceloni s kojom je potpisao dvogodišnji ugovor. Iako se još čeka službeni istek ugovora s Manchester Cityjem, 32-godišnji Argentinac već je predstavljen na Camp Nou.

U deset godina provedenih na Etihadu, Agüero je osvojio 15 trofeja, a kroz 390 odigranih utakmica upisao je 260 pogodaka i 73 asistencije.

Argentinski napadač nije otišao bez pozdrava ljudima koji su ga podržavali u desetljeće vjernosti klubu, svaki od 60 članova šireg osoblja primio je ugravirani luksuzni sat Tag Heuer ili Hublot vrijednosti tisuću funti po komadu. Agüero je ostavio poruku “Gracias! Kun Agüero”

Također, organizirao je i svojevrsnu tombolu za svoj 40 tisuća funti vrijedan Range Rover, a svaki od članova osoblja dobio je srećku. Nije poznato tko je sretni dobitnik vrijednog automobila.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!