United ima rješenje za zadnjeg veznog? Želja je Casemiro

Nogomet 18. kol 202213:24 > 13:31 0 komentara
Guliver Images

Brazilski veznjak Casemiro je po navodima engleskih medija velika želja Manchester Uniteda, a sa Old Trafforda bi na Santiago Bernabeu trebalo otići oko 60 milijuna funti ako se sve strane dogovore.

Od kako je Erik Ten Hag stigao u United taj klub pokušava naći veznjaka. Do sada su propali pregovori sa Adrienom Rabiotom iz Juventusa, a sada su se u Unitedu opredijelili za iskusnog Brazilca.

Problema u realizaciji ovog transfera ima nekoliko. Casemiro je standardan u Realu i Madriđani ga se nisu baš voljni odreći, pa bi mu čak mogli produžiti ugovor koji trenutno ističe 2025. godine za još dvije sezone. Sa druge strane u klub je stigao Tchouameni koji bi trebao biti Casemirov nasljednik.

United bi morao Casemira staviti među najplaćenije igrače u Engleskoj jer se radi o čovjeku koji je među 30 kandidata za Zlatnu loptu.

Casemiro je u Realu od 2013. godine, osvojio je tri titule španjolskog prvaka i pet titula prvaka Europe. Dao je 25 golova za Madriđane na preko 200 utakmica.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!