Saudijac ima plan: Modrić jedna od želja na St. Jamesu!

Nogomet 8. lis 202116:29 0 komentara
Guliver Image

Luka Modrić jedna je od meta novog vlasnika engleskog premijerligaša Newcastle Uniteda.

Newcastle United je dobio novog vlasnika iz Saudijske Arabije. Engleski klub je preuzeo investicijski fond na čijem je čelu princ Mohamed Bin Salman i nije dugo trebalo čekati da u javnost počnu izlaziti njegovi planovi ili barem prijedlozi koji se tiču planova za budućnost kluba.

Osmi najbogatiji čovjek na svijetu sigurno će u Newcastle dovesti brojne promjene. Aktualni trener Steve Bruce vrlo vjerojatno će napustiti klupu, a engleski mediji već su počeli pisati o njegovoj zamjeni. Kao novi trener se spominje Brendan Rogers, ali među kandidatima su iSteven Gerrard, Antonio Conte i Roberto Martinez.

Ono što svi željno iščekuju su promjene u igračkom kadru, a kao potencijalno veliko pojačanje se spominje i kapetan hrvatske nogometne reprezentacije i zvijezda Real Madrida Luka Modrić. Ugledni Guardian piše kako su Luka Modrić Harry Kane glavne želje saudijskog princa koji bi kapetana Vatrenih iduće ljeto mogao dovesti i besplatno jer mu ističe ugovor s Realom.

Naravno, na Modrića još uvijek čeka i Manchester City. Guardian priznaje kako je malo vjerojatno da će Modrić odabrati prelazak u Newcastle, ali da će se s klubom definitivno povezivati u danima koji dolaze.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!