Rudigeru ponuđen novi ugovor, on šokirao odgovorom

Nogomet 19. ruj 202110:44 > 10:45 0 komentara
Paul Terry/CSM via ZUMA Wire) (Cal Sport Media via AP Images)

Chelsea je briljirao prošle sezone, posebno osvajanjem Lige prvaka, a ove sezone također žele nastaviti u istom tonu.

U klubu rade na tome da produže ugovore svojim prvotimcima, a nedavno su počeli pregovore s braničem Antoniom Rudigerom koji ima ugovor do kraja ove sezone.

Međutim, engleski mediji prenose da je Nijemac iznenadio čelnike kluba kada je odbio novi ugovor i poručio im da želi napustiti Chelsea jer vjeruje da je vrijeme da nađe novi izazov u svojoj karijeri.

Chelsea mu je ponudio poboljšan ugovor na još tri godine, ali je Rudiger to odbio što je iznenadilo čelnike kluba.

Navodno, njemački branič bi već u siječnju mogao napustiti klub kako bi Chelsea izbjegao opciju da na kraju sezone Rudiger ode bez odštete kada mu istekne ugovor.

Rudiger se nalazi na meti nekoliko klubova, a čini se da bi se mogao vratiti u Bundesligu i zaigrati u dresu Bayerna.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!