Poznat novi termin utakmice Man Utd – Liverpool

Nogomet 5. svi 202121:39 > 21:43
REUTERS/Carl Recine

Utakmica 34. kola Premier ligi između Manchester Uniteda i Liverpoola koji je odgođen zbog upada navijača na stadion, bit će odigran 13. svibnja, priopćila je liga.

Nezadovoljne pristalice Crvenih vragova u velikom broju okupile su se u nedjelju 2. svibnja ispred „Teatra snova“ u znak protesta protiv vlasnika kluba, obitelji Glazer.

Navijači su odavno revoltirani, a kap koja je prelila čašu bila je odluka Uniteda da sudjeluje u Superligi.

Policija je u utorak priopćila da je uhićena jedna osoba zbog nereda ispred i unutar stadiona, kao i da se istraga nastavlja.

Manchester United je drugi u Premier ligi sa 67 bodova, dok Liverpool na sedmoj poziciji ima 54 boda. Utakmica na Old Traffordu će početi u 21:15 sat uz prijenos na Sport Klubu.