Pique: ‘Stanje u našoj svlačionici nije baš najbolje’

Nogomet 9. kol 202122:08 0 komentara
Guliver Image

Stoper Barcelone Gerard Pique otkrio je kako stanje u svlačionici Barcelone nije bilo baš najidealnije.

Barcelona je u nedjelju u prijateljskoj utakmici pobijedila Juventus s 3:0, ali situacija u svlačionici daleko je od idealne. Potvrdio je to i Barcelonin dokapetan Gerard Pique.

“Nije baš jedan od najboljih dana… Znali smo da se to jednog dana mora dogoditi, ali to je itekako utjecalo na momčad, pogotovo na nas koji smo s njim godinama dijelili svlačionicu. On je najbolji igrač u povijesti i na razini talenta više nećemo biti isti, ali zato moramo kao ekipa rasti u svim drugim aspektima. Govorimo o najboljem igraču svih vremena. Niste i ne možete ostati na istoj razini talenta i magije kada vam ode najbolji igrač svih vremena. Gubite važan napadački adut koji vam je donosio puno golova i asistencija, a istovremeno morate ostati konkurentni”, rekao je Pique, ali ipak najavio da će se Blaugrana i dalje boriti za trofeje.

“Momčad će se morati prilagoditi, ali stvari će se riješiti. Mi smo Barca i na kraju ćemo se boriti za titule.”

Ranije se Pique emotivnom objavom na društvenim mrežama oprostio od Messija, s kojim je osvojio brojne trofeje.

“Ništa više neće biti isto. Ni Camp Nou ni Barcelona ni mi sami. Nakon više od 20 godina u klubu prestaješ nositi Barcelonin dres. Stvarnost je katkad teška”, zaključio je Pique.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!