Novi trener Uniteda želi Sosu: Cijena 25 milijuna eura

Bundesliga 10. svi 202219:14 > 19:15 0 komentara
Tom Weller/picture-alliance/dpa/AP Images

Novi trener Crvenih vragova Erik ten Hag zainteresiran je za dovođenje Borne Sose u kojem vidi dugoročno rješenje za poziciju lijevog bočnog.

Borna Sosa igra u odličnoj formi ove sezone, a na isti način je odigrao i za vikend – asistirao je u remiju (2:2) svog Stuttgarta kod Bayerna.

Velik broj klubova pokazao je interes za Sosu – od Chelsea i Bayerna, pa sve do Barcelone i Tottenhama. Engleski mediji tvrde da je najnoviji na listi zainteresiranih Manchester United, točnije novi strateg kluba Erik ten Hag. Spominje se cifra od 25 milijuna eura.

Borna Sosa je ove sezone odigrao 29 utakmica, a pritom je upisao čak devet asistencija. Unatoč njegovim odličnim igrama, Stuttgart je u borbi za ostanak – 16. su s 30 bodova.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!