‘Nizozemci nemaju dobar karakter za Premier ligu’

Nogomet 8. kol 202210:32 > 10:33 0 komentara
Vachira Vachira via Guliver Images

Nastavljaju stizati reakcije na loše otvaranje sezone Manchester Uniteda, javio se Gary Neville.

Poput Roya Keanea koji je svoje viđenje situacije oko bivšeg kluba brutalno OBJASNIO, Gary Neville je imao nešto drugačije viđenje stvari.

Brine me način kako se u Unitedu dovode igrači, posebno fokus na Nizozemce koji nemaju uvijek dobar karakter za Premier ligu. Dodatan problem jest što je ten Hag naslijedio momčad koja nije dovoljno dobra, a sada se dovode igrači za koje nitko nije siguran kako će se priviknuti na jaku ligu.

Nevillea ne iznenađuje poraz od Brightona (0:2).

Svatko tko je gledao ovu momčad Uniteda nije iznenađen izvedbom i porazom. To je bila prepoznatljiva predstava u negativnom smislu, i mislim da je neprihvatljivo od uprave da je novom treneru ostavila ovakvu momčad.

Nekadašnji bek Uniteda smatra da su potrebna dodatna pojačanja.

Ako ste gledali ovu momčad u proteklih 12 mjeseci znate da je situacija ozbiljna i to nisu igrači koji mogu nositi ovaj klub. Uprava mora pronaći rješenje na tržištu igrača dok nije prekasno,” zaključio je Neville.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!