Legenda Uniteda: ‘Ti dečki nemaju nogometnu inteligenciju’

Nogomet 8. kol 20228:23 > 8:24 0 komentara
Action Images/Ed Sykes via REUTERS

Manchester United kiksao je već na početku nove sezone Premier lige, a stanje u klubu komentirao je legendarni kapetan Roy Keane.

Roy Keane već godinama radi kao nogometni analitičar na Sky Sportsu, a često su njegove izjave prožete zanimljivim i duhovitim opservacijama.

Ovoga puta bio je nemilosrdan kad je riječ o njegovom bivšem klubu.

McTominay i Fred nemaju nogometnu inteligenciju. Ponavljam već neko vrijeme kako njih dvojica nisu dovoljno dobri da vode vezni red Manchester Uniteda. Oni ovu momčad neće dovesti do vrha, a stvar se konstantno ponavlja.

Keane je zatim komentirao i način funkcioniranja kluba.

Medijska propaganda koja dolazi iz kluba je u punom pogonu, komentiraju ljudi kako ekipa napokon trenira kako treba, pa naravno, bilo je i vrijeme, to im je posao! Situacija s Ronaldom je kritična, ne smije se dopustiti da napusti klub, a da prvi napadač ostane Anthony Martial.

Nakon Brightona (0:2), Manchester United u subotu gostuje kod Brentforda.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!