Norveški napadač Erling Haaland, jedan od najskupljih nogometaša na svijetu, sprema se za velik transfer sljedećeg ljeta, međutim mogao bi završiti na destinaciji koju u kontekstu njega rijetko tko očekuje.
Mnogi strani mediji pisali su da će Haaland otići u Manchester City, no Sport Bild objavio je kako bi Norvežanin mogao postati zamjena Robertu Lewandowskom u Bayernu.
“Kako sam doznao, Robert Lewandowski bi htio napustiti Bavarsku. Htio bi velik transfer. Bayern zato pokušava sve da dovede Halanda”, rekao je to bivši norveški nogometaš i Halandova navodna osoba od povjerenja Jan Aage Fjörtoft za Sky Sports. Sport Bild tvrdi da u toj priči ima istine jer se navodno čelnici Bayerna ne mogu dogovoriti s Lewandowskim oko produženja ugovora.
Robert Lewandowski 'set to end time at Bayern Munich' with Erling Haaland lined up fill striker's shoes https://t.co/7BIqcC4Gc5
— The Sun Football ⚽ (@TheSunFootball) March 16, 2022
Manchester City je Halandu obećao plaću kakvu će dobiti u rijetko kojoj sredini. Navodno je u pitanju ponuda od 500.000 funti tjedno, odnosno 600.000 tjedno, otkriva Daily Mail.
S tom bi plaćom Haaland postao igrač s najvišim primanjima u Premier ligi. Trenutno su najplaćeniji Cristiano Ronaldo i Kevin De Bruyne koji zarađuju oko 385.000 funti tjedno.
Bundesliga
Premier League
La Liga
Champions League
Europa League
Conference League
Eurobasket 2025
Euroleague
NBA
ABA League
Eurocup
ACB League
Australian Open
Roland Garros
Wimbledon
US Open
Masters 1000
Formula 1
MotoGP
WRC
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Budi prvi koji će ostaviti komentar!