Liverpool zabranio četvorici nastup za reprezentaciju!

Nogomet 23. kol 202118:03 > 18:04 0 komentara
AP Photo/Rui Vieira

Čelnici Liverpoola donijeli su odluku kako četiri njihova igrača idućeg tjedna neće nastupati za svoje reprezentacije.

Riječ je o Mohamedu Salahu o čemu smo već PISALI, a dodatno i o Robertu Firminu, Fabinhu i Alissonu.

Salah je trebao nastupiti za Egipat u kvalifikacijama za SP, kao i brazilski trojac u južnoameričkom dijelu natjecanja.

Razlog zašto su tako odlučili u Liverpoolu jest ‘crvena lista’ na kojoj se nalaze dvije zemlje kad je riječ o pandemiji. U suštini, značilo bi da se četvorica igrača po povratku u Englesku moraju podvrgnuti desetodnevnoj karanteni.

Inače, čelni ljudi Premier lige lobirali su kod britanske Vlade da se iz navedenog pravila izuzmu igrači iz njihovog natjecanja kako bi se izbjegli problemi u klubovima koji bi tako ostali bez važnih članova svojih momčadi.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!