Legenda Arsenala novi trener Crystal Palacea

Nogomet 4. srp 202114:53 > 15:10
Alex Livesey, Getty Images Sport

Patrick Vieira je novi trener Crystal Palacea gdje će zamijeniti Roya Hodgsona. Ugovor je potpisan do 2024. godine.

Vieira dolazi u klub koji je godinama vodio Roy Hodgson. Uprava Palacea nije više željela nastaviti sa iskusnim Hodgsonom koji je bio najstariji menadžer u Premier ligi, a najveći problem je što ekipa uglavnom nije igrala dobro tijekom sezone iako se pitanje opstanka niti jednom nije spominjalo.

Zaista sam uzbuđen što ću imati priliku da se vratim u Premier ligu i da vodim ovaj veliki klub i da započnemo zajedno novo poglavlje. Ovaj projekt mi je zanimljiv, pričao sam sa članovima uprave o ambicijama i planovima za cijeli klub. On ima sjajne temelje poslije mnogo godina u Premier ligi i nadam se da ćemo nastaviti sa napredovanjem„, rekao je Patrick Vieira.

Kao igrač Vieira je postao legenda Arsenala za kojeg je igrao od 1996. do 2005. godine, prije toga je bio u Milanu i Caenu, dok je po odlasku iz Londona igrao za Juventus, Inter i Manchester City. Koo trener je vodio NY City i Nicu od 2018. do 2020. godine.