La Repubblica: Ronaldo bi se mogao vratiti u Italiju

Nogomet 17. lip 202210:43 > 10:45 0 komentara
Martin Rickett via Guliver Images

Talijanska La Repubblica 'pozabavila se' Cristianom Ronaldom i pišu da će Portugalac otići iz Manchester Uniteda.

“Cristiano Ronaldo traži novi dom, novu momčad i novi početak”, objavila je talijanska La Repubblica.

Talijani tvrde da se 37-godišnji portugalski napadač ne uklapa u viziju novog menadžera Manchester Uniteda Erica ten Haaga koji od svojih igrača želi trčanje, posjed, kolektivnu igru i poniznost.

“Roma sanja o dovođenju Portugalca koji će teško novi klub naći među elitom europskog nogometa. Njegov novi klub bi mogao biti neki poput Rome, kluba koji je prošle sezone osvojio prvi europski trofej nakon 1961. godine. Problem je, naravno, visina Ronaldove plaće, ali Ronaldo u Rimu ima porezne olakšice i njegov agent Jorge Mendes ima fenomenalan odnos s Romom”, piše La Repubblica.

Ronaldo je u Italiji od 2018. do 2021. godine igrao u dresu Juventusa.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!