‘Katastrofa je što navijači rade Maguireu’

Nogomet 26. ruj 202213:02 0 komentara
AP Photo/Alessandra Tarantino

“Ti ljudi koji pišu po društvenim mrežama su uglavnom tipovi koji nemaju svoj život i moraju negdje pisati loše stvari o nekome da bi se bolje osjećali”, kazao je Matić.

Igrač Rome Nemanja Matić stao je u obranu bivšeg suigrača iz Manchester Uniteda Harryja Maguiera, koji je izgubio mjesto u startnoj postavi kluba sa Old Trafforda, prenose britanski mediji.

Matić (34) je od 2017. do lipnja ove godine igrao za Manchester United, a potom je prešao u Romu. Maguire (29) je od 2019. član Crvenih vragova, a trenutno je kapetan engleskog kluba. On se nalazi na meti kritika navijača, a često se događa da engleski reprezentativac dobija i uvrede na društvenim mrežama.

„Katastrofa je što mu navijači rade… Sve bi trebalo imati neku svoju granicu. Ti ljudi koji pišu po društvenim mrežama su uglavnom tipovi koji nemaju svoj život i moraju negdje pisati loše stvari o nekome da bi se bolje osjećali”, rekao je Matić.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!