Guardiola šokirao izjavom u vezi Haalanda

Premier League 2. tra 202116:05 0 komentara
(Photo by Shaun Botterill/Getty Images)

Manchester City jedan je od klubova sa kojim se povezuje Erling Haaland.

Menadžer Mino Raiola i otac sjajnog napadača Alf-Inge Haaland jučer su boravili u Barceloni i Madridu na pregovorima, a ovih dana su zakazani sastanci u Engleskoj sa zainteresiranim klubovima.

Ljudi iz Manchester Cityja bit će na sastanku sa Haalandovim ljudima, ali izjava menadžera Pepa Guardiole znatno smanjuje šanse da sjajni napadač dođe na Etihad.

Foto: Dean Mouhtaropoulos, Getty Images Sport

Imamo dovoljno igrača u prvoj ekipi i zanimljivih nogometaša iz akademije. Sa trenutnom ekonomijom u svijetu nogometa nećemo potpisivati napadača“, rekao je Pep Guardiola.

Iz kluba na kraju sezone odlazi Sergio Aguero, a Pep je govorio o potencijalnoj zamjeni za njega.

Da bude jasno – možda, možda ćemo naći igrača da ga zamjeni, ali po onom što je napravio za klub to nitko ne može napraviti“, istaknuo je Pep Guardiola.

Manchester City je jako blizu titule prvaka Engleske s obzirom da imaju 14 bodova prednosti ispred drugoplasiranog Manchester United osam kola prije kraja.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!