VIDEO Arsenal se vratio iz ‘ponora’ protiv West Hama

Premier League 21. ožu 202117:52 > 19:02
Jason Cairnduff - Pool/Getty Images

Luda utakmica u Londonu, šest pogodaka, preokreti, dva autogola...

West Ham je odlično otvorio meč i poveo u 15. minuti kada je fantastičan gol postigao Lingard. Samo dvije minute kasnije bilo je 2:0 za domaće.

Ovaj put Lingard je bio asistent, a mrežu Arsenala zatresao je Bowen. No, West Ham je i nakon toga nastavio odlično igrati, dok su Topnici izgledali potpuno izgubljeno.

West Ham je do trećeg gola stigao u 32. minuti kada je pogodio Soucek za 3:0 i činilo se da je u ovom meču sve jasno, ali smo se prevarili.

Arsenal je uspio u 38. minuti da smanji na 3:1. U centru pažnje ponovo je bio Soucek, ali ovaj put zatresao je svoju mrežu i vratio goste u meč.

Topnici su u 61. minuti uspjeli doći do 3:2 i to ponovo nakon autogola. Ovaj put svoju mrežu zatresao je Dawson i tako vratio nadu gradskom rivalu da mogu doći do boda.

Arsenal je nakon toga krenuo u napad i to im se isplatilo u 82. minuti kad je Pepe asistirao, a gol za 3:3 postigao je Lacazette koji je stavio točku na ovu sjajnu utakmicu.