Englezi otkrili: ‘Spursi su odbili gomilu gotovine za Kanea’

Nogomet 23. kol 202121:14 > 21:15 0 komentara
Guliver Image

Manchester City ima sve manje vremena da kompletira transfer Harryja Kanea iz Tottenhama, a engleski mediji otkrili su kakvu su ponudu odbili Spursi.

Naime, aktualni prvaci Premier lige ponudili su 116 milijuna eura za najboljeg engleskog napadača, a od tog iznosa čak je 87 milijuna trebala biti isplata unaprijed.

Običaj jest da se najveći dio iznosa transfera diljem Europe odrađuje putem višegodišnjih rata, a u nekim situacijama uključen je i manji dio iznosa koji se plaća unaprijed. Međutim, rijetko kad događa se situacija da jedan klub ponudi ‘instant’ uplatu od gotovo 90 milijuna eura.

Zašto je Tottenham odbio? Gazda kluba Daniel Levy još uvijek traži ono što je zahtijevao otkada je čitav cirkus oko Kanea započeo – 174 milijuna eura.

Obzirom da je još malo vremena ostalo prije isteka prijelaznog roka, sve je izglednije da će Harry Kane barem do siječnja i dalje nositi dres londonskog kluba.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!