Doveli novog direktora, stiže i Benitez?

Nogomet 5. lis 202219:42 0 komentara
Reuters/Jason Cairnduff

Razočaran lošim otvaranjem sezone vlasnik engleskog premierligaša Nottingham Foresta Grk Evangelos Marinakis angažirao je Talijana Filippa Giraldija za novog sportskog direktora.

Premda je Marinakis ovoga ljeta angažirao 22 igrača potrošivši više od 160 milijuna eura na pojačanja, Forest se nakon osam kola nalazi na začelju ljestvice sa svega četiri boda i 6:21 razlikom pogodaka.

Talijan je na City Ground stigao u sklopu rekonstrukcije uprave kojom Marinakis želi izvući najbolje iz svog kluba i ulaganja.

Giraldi se pridružuje Redsima nakon devet godina provedenih u Watfordu, prvotno kao glavni skaut prije nego što je 2014. postao tehnički direktor. Prije toga 11 godina je proveo u Italiji kao direktor nogometa u Pratu i kao glavni skaut i voditelj akademije u Bresciji.

Nagađa se kako bi do promjene moglo doći i na klupi. Steve Cooper je na rubu otkaza, a kao njegov nasljednjik spominje se Rafa Benitez, bivši menadžer Liverpoola, Chelseaja, Newcastlea i Evertona.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!