Dinamovci, pazite se! Bale odigrao utakmicu sezone za Spurse

Premier League 28. velj 202117:01 0 komentara

Tottenham je u 26. kolu engleske Premier lige deklasirao Burnley rezultatom 4:0.

Blistao je u ovom susretu osporavani Gareth Bale. Odavno nije odigrao ovako dobru utakmicu i na kraju je upisao dva gola i asistenciju.

Spursi su poveli već u drugoj minuti. Son lijepo pronalazi Balea, a ovaj u padu zabija za 1:0.

Bale je u 15. minuti asistirao Harryju Kaneu za njegov 14. gol u sezone, da bi treći gol u 31. minuti zabio Lucas Moura.

Na odmor se otišlo ovim rezultatom, a nakon deset minuta igre u nastavku ponovo je na sceni Bale. Ponovo Velšanin koristi asistenciju Sona i zabija za 4:0.

Mogao je Tottenham stići i do uvjerljivije pobjede u ovom meču. Međutim, Nick Pope je imao nekoliko fenomenalnih obrana i spasio je svoju ekipu još težeg poraza.

Nisu ovo dobre vijesti za Dinamo koji će za manje od dva tjedna igrati protiv Tottenhama utakmicu osmine finala Europske lige.

Spursi su ovom pobjedom skočili na 8. mjesto prvenstvene ljestvice, dok je Burnley ostao na 15. mjestu i čeka ih velika borba za ostanak u ligi.