“Dali mu ekipu iz Championshipa da igra Premier ligu”

Premier League 16. pro 202015:11 > 15:12
Laurence Griffiths / Staff

Nekadašnji napadač West Bromvich Albiona, Don Goodman prilično je razočaran odlukom kluba da otpusti Slavena Bilića.

Slaven Bilić dobio je u srijedu otkaz u West Bromvich Albionu. Dosta je onih koji se sa tom odlukom kluba ne slažu, a među njima je i nekadašnji igrač Don Goodman.

„Mislim da ovo nije potpuno neočekivano ako u obzir uzmemo objave koje smo mogli čuti sinoć. To smatram neukusnim, mislim da nije u redu da mediji pričaju o tome kako će netko dobiti otkaz, a da taj netko vjerojatno i ne zna što se događa. Osobno mislim da on nije ni dobio poštenu šansu“, smatra Goodman.

„Za vikend imaju utakmicu sa Aston Villom u kojem bi mogli doći do dobrog rezultata na krilima boda koji su uzeli protiv Citiya. Ali, sada se cijela slika mijenja. Čitao sam i jutros razne vijesti, nitko ne gleda koliko je novca bilo na raspolaganju za bilo što. U principu su mu dali ekipu iz Championshipa da se sa njim bori i bilježi rezultate u Premier ligi. Sada možete dovesti i Pepa Guardiolu i da se ništa ne promijeni. Činjenica je da nema dovoljno kvalitete za Premier ligu u ovom timu. Mislim da je ova odluka došla prerano, sa nogometne točke gledišta da otpustite trenera koji vas je uveo u Premier ligu i kojem niste dali ni vremena ni uvjete da radi je prerano“, poručio je Goodman.