Crveni vragovi se uoči važnih utakmica našli u problemu

Premier League 8. velj 202118:20 > 18:20
Paul Pogba

Francuski veznjak Manchester Uniteda Paul Pogba izbivat će s nogometnih terena nekoliko tjedana zbog ozljede desnog bedra na utakmici protiv Evertona u subotu (3-3), izjavio je trener 'Crvenih vragova' Ole Gunnar Solskjaer.

Pogba će zbog ozljede propustiti sljedeće utakmice Manchester Uniteda među kojima i “susret protiv West Hama u FA kupu u utorak i susrete protiv Real Sociedada u šesnaestini finala Europa Lige”, 18. i 25. veljače.

Francuski je nogometaš napustio teren Old Trafforda na kraju prvog poluvremena utakmice protiv Evertona u subotu žaleći se na bolove u bedru.

“To je ozljeda koja iziskuje nekoliko tjedana oporavka”, izjavio je Ole Gunnar Solskjaer. “On je upravo započeo liječenje u suradnji s medicinskim osobljem kluba i vratit ćemo ga što prije i sigurno. Paul nam je jako važan i nećemo riskirati”.