Chelsea, Liverpool ili Leicester – tko ne ide u Ligu prvaka?

Nogomet 22. svi 202116:45 > 23. svi 2021 11:37
Andy Rowland

Chelsea, Liverpool ili Leicester City - jedan od ta tri kluba u posljednjem kolu ostat će bez Lige prvaka.

U najboljoj situaciji je Chelsea koji ima 67 bodova, dok Liverpool i Leicester City imaju po bod manje.

Chelsea gostuje kod Aston Ville, Liverpool će ugostiti Crystal Palace, a Leicester Tottenham.

U Premier ligi se gleda gol razlika, momčad sa Stamford Bridgea ima plus 27, ona s Anfielda plus 24, a Lisice plus 20.

Zanimljiva će biti borba i za Europsku ligu koje donosi šesto mjesto u Premier ligi.

sport klub

Drži ga West Ham s 62 boda, a nadaju mu se Tottenham i Everton koji imaju 59. Čekićari, koji imaju gol razliku plus 12 ugostit će Southampton, Spursi koji su na plus 21 su kod već spomenutog Leicestera, dok koji je na plus četiri je kod Manchester Cityja.

Do Konfederacijske lige, koje nosi sedmo mjesto može Arsenal koji je trenutno deveti s 58 bodova i gol razlikom plus 14, te deseti Leeds koji ima 56 bodova uz gol razliku plus šest.

Utakmice posljednjeg kola Premier lige igraju se od 17 sati.