Čelnici Arsenala dovode Talijana umjesto Artete?

Nogomet 16. kol 202110:30 > 10:31 0 komentara
Reuters/Peter Cziborra

Mikel Arteta pod sve je većim pritiskom nakon očajne predstave Arsenala u prvom kolu engleskog prvenstva i poraza kod novog prvoligaša Brentforda.

Kritike na račun Mikela Artete stižu sa svih strana, čak se oglasio i predsjednik Ruande koja sponzorira klub, Paul Kagame.

Ekipa mora biti izgrađena s namjerom pobjeđivanja, navijači ne smiju biti zadovoljni s prosječnim rezultatima!

No, da je Arteta praktički na rubu otkaza potvrđuje i tekst iz talijanskog Tuttosporta u kojem se navodi kako su čelnici Arsenala već prekrižili španjolskog trenera, a na njegovo mjesto žele dovesti Antonija Contea.

Conte je naravno, prošle sezone vodio Inter do naslova talijanskog prvaka, a klub je napustio uslijed činjenice da se neće dovoditi značajna pojačanja. Talijanski trener bio je kandidat za klupu Tottenhama ranije ovog ljeta, međutim njegovi zahtjevi bili su previsoki za Spurse.

Arsenal, pak, osim Contea želi dovesti i sjajnog napadača Intera Lautara Martineza. Ipak, taj dio priče nije toliko realan, Argentinac ne želi igrati u klubu kojeg nema u Ligi prvaka.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!