Neville: Tako sam sretan što Sanchez odlazi

Premier League 20. kol 201912:51 > 12:54
(Photo by Gareth Copley/Getty Images)

Alexis Sanchez ovog ljeta će gotovo sigurno napustiti Manchester United i kako stvari stoje karijeru će nastaviti u Interu.

Catherine Ivill, Getty Images Sport

Od Čileanca se mnogo očekivalo na Old Traffordu, ali je on totalno zakazao i nije ispunio očekivanja. Ole Gunnar Solskjaer je sinoć povrdio da će Alexis najvjerovatnije napustiti klub, a navodno najbliži je odlasku u Inter.

Alexisovom odlasku raduje se većina navijača Uniteda, ali nitko kao bivši igrač ovog kluba Gary Neville. On jednostavno jedva čeka da Alexis napusti Teatar snova nakon što je razočarao svojim igrama.

Dočekao sam ga raširenih ruku u klubu jer je odličan napadač. No, u Unitedu je on prava katastrofa. Nemam pojma što se događa. Možda postoje dvojica Alexisa. Jedan što je igrao za Barcu i Arsenal, a onda se neki drugi pojavio u Unitedu. Moraju ga se riješiti i zaista sam sretan što ide”, rekao je Neville.

On je komentirao i odlazak Romelua Lukakua u Inter.

“Lukaku nije htio biti ovdje i to je to. Postoje još neki igrači što ne žele biti u klubu i Solskjaer to mora riješiti. Neke prodati sad, a neke sljedećeg ljeta”, dodao je Neville.