Odgovor engleskog kluba Netflixu oduševio svijet

Premier League 25. lip 201914:47 > 14:53
Print screen/SK

Pobjednik dana na Twitteru je engleski klub Charlton Athletic, čiji odgovor na objavu stranice "Netflix" je pokupio preko 11.000 lajkova.

Na vijest da je Rafa Benitez napustio Newcastle, oglasili su se iz Netflixa pokušavajući utješiti navijače tog kluba.

Ako je navijačima Newcastlea potrebno nešto da ih oraspoloži, sjetite se kako se i dalje prikazuje serija ‘Sunderland do smrti‘”, napisali su na Twitteru.

Sunderland je ljuti rival Newcastlea, a u spomenutoj seriji prikazuju se događaji iz sezone 2017-2018, kada je klub ispao iz Championshipa.

Odgovor Charltona na ovu objavu bio je:

Možete li nam reći što možemo očekivati u drugoj sezoni serije? Želimo znati što će se dogoditi na kraju.”

Ovo je bila aluzija na finale play-offa Lige 2, u kojem je Charlton golom u posljednjoj minuti izborio plasman u Championship.