U velikom gradskom derbiju 10. kola Engleske lige Manchester United i Manchester City su na Old Traffordu bez pogodaka (0-0), pa je City opet vodeća momčad lige.
Veliki derbi razočarao je sve pristalice nogometa jer su obje momčadi uputile po jedan udarac u okvir vrata tijekom cijele utakmice. Najveću šansu propustio je igrač Uniteda Jesse Lingard koji je šest minuta prije kraja pogodio vratnicu. Momčad Louisa van Gaala može biti zadovoljnija ishodom jer je City od zadnjih osam gradskih derbija dobio čak šest.
City je opet prvi s 22 boda i boljom gol-razlikom od Arsenala, koji je drugi s istim brojem bodova, a Bilićev West Ham je ostao treći s 20 bodova, koliko ima i United.
Novak u ligi Bournemouth je poveo već u 1. minuti kod kuće protiv Tottenhama, a onda primio čak pet golova. Junak pobjede londonske momčadi bio je Harry Kane s tri pogotka.
U sjevernjačkom derbiju Sunderland je s 3-0 na svom stadionu otpratio Newcastle. Sunderlandu je to prva pobjeda ove sezone i više nisu zadnji na ljestvici, te su začelje prepustili Aston Villi i Newcastleu.
Author: A. S. / HINA Foto: REUTERS
Bundesliga
Premier League
La Liga
Champions League
Europa League
Conference League
Eurobasket 2025
Euroleague
NBA
ABA League
Eurocup
ACB League
Australian Open
Roland Garros
Wimbledon
US Open
Masters 1000
Formula 1
MotoGP
WRC