Manchester United "mami" Martiala milijunima

Getty Images Sport, Richard Heathcote

Nakon zahtjeva da napusti Old Trafford i Manchester United zamijeni novim klubom, izgleda da je Anthony Martial promijenio priču. Prema posljednjim pisanjima medija iz Engleske, Martial bi mogao ostati u Unitedu uz značajno poboljšan ugovor.

Tijekom prethodnog prijelaznog roka pričalo se mnogo o želji Anthonya Martial da napusti Mancester United, ali izgleda da se sve promijenilo i da je bilo dovoljno samo ponuditi više novca. Mnogo više novca.

Za samo nekoliko tjedana, Martial je od Uuniteda dobio ponudu da produži ugovor sa klubom. I u prvoj su uvjeti bili bolji od onih koje dvadesetdvogodišnji nogometaš ima sada. U drugom su prilično spektakularni.

Kada je odbio stopostotno povećanje plaće (160.000 umjesto 75.000 tjedno) u Unitedu su zaključili da trebaju ponuditi još više.

Navodno, nova ponuda podrazumijeva petogodišnji ugovor prema kojem bi Martial tjedno zarađivao 190 tisuća funti! Što je skoro 57 milijuna kroz pet godina. Nevjerojatne cifre…

Da li će ovo biti dovoljno, verovatno ćemo saznati uskoro.