Velika pojačanja za Everton u posljednjem trenutku!

Premier League 9. kol 201817:56 > 18:08
Aitor Alcalde, Getty Images Sport

Brazilski napadač Bernard potpisao je četvorogodišnji ugovor sa Evertonom, a klub iz Liverpoola zadnji dan prijelaznog roka na otoku angažirao je i dvojicu dosadašnjih igrača Barcelone - Jerrya Minu i Andrea Gomesa.

Dvadesetpetogodišnji nogometaš je proteklih pet sezona proveo u ukrajinskom Šahtjoru iz Donjecka, a ovog ljeta bio je zanimljiv još Chelseau i Milanu.

Bernard je 2012. debitirao za reprezentaciju Brazila i u 14 susreta postigao je jedan gol.

Dvadesettrogodišnji Kolumbijac Jerry Mina na Goodison dolazi u transferu vrijednom 32 milijuna eura. Odlični defanzivac je na Camp Nou proveo samo polusezonu s obzirom na to da je u siječnju 2018. stigao iz brazilskog Palmeirasa.

Poslednjeg dana prelaznog roka Everton je angažirao još jednog igrača Barcelone – Andrea Gomesa. Portugalac je posuđen Evertonu do leta 2019. godine.

Rukovodstvo Evertona uradilo je sjajan posao u prelaznom roku jer su ranije u klub stigli Rišarlison iz Vorforda i Luka Dinj iz Barselone.