Fernandes poludio na Maguirea! Rekao mu što ga ide

Premier League 5. lis 202020:57 > 21:06
Laurence Griffiths/Getty Images

Manchester United doživio je pravu blamažu na domaćem terenu od Tottenhama.

Naime, Tottenham je slavio sa 1:6 na Old Traffordu, što je sramotan poraz za klub kakav je Manchester United. Momčad s Old Traforda odigrala je katastrofalnu utakmicu i navijači su nakon nje bili u šoku. Danas su ipak saznali nešto dobrih vijesti jer su klub pojačali iskusni napadač Edinson Cavani i brazilski lijevi bek Alex Telles koji je došao iz Porta.

Međutim, danas je otkriveno kako je na poluvremenu utakmice s Tottenhamom i svlačionici Uniteda bilo jako burno.

Kako prenose engleski novinari, Bruno Fernandes je urlao na kapetana Maguirea kako ne zaslužuje nositi dres Manchester Uniteda. Harry Maguire, inače najskuplji stoper svijeta odigrao je još jednu vrlo slabu utakmicu i očito je Portugalcu prekipjelo.

Getty Images/Laurence Griffiths

Ipak, na stranu kapetana stao je Solskjaer, te je na poluvremenu izveo nezadovoljnog Fernandesa kako bi se smirio. Ostaje vidjeti kako će se ova situacija riješiti, Maguire je pod velikim kritikama navijača i medija, dok je Fernandes u milosti istih.