'Guru za transfere' Di Marzio zna kamo će Timo Werner

Premier League 30. tra 202011:34 > 11:37
Matthias Kern/Bongarts/Getty Images

Talijanski novinar kojem su specijalnost nogometni transferi otkrio je moguća odredišta Tima Wernera

U dosadašnjem dijelu sezone Werner je postigao 21 gol za RB Leipzig, što ga čini najboljim strijelcem Bundeslige, a sjajne igre su rezultirale i interesom brojnih klubova.

Iako je u kolovozu prošle godine potpisao novi ugovor, mediji u Njemačkoj uvjereni su da će Werner ovog ljeta napustiti RB Leipzig i da već uveliko vodi pregovore sa potencijalnim poslodavcima.

Sigurno je da sljedeće odredište neće biti Bayern čiji su se čelnici opredjelili za Leroyja Sanea, a prema navodima ‘gurua za transfere’ Gianluce Di Marzija, u igri su ostala još tri kluba.

“Juventus, Inter i Liverpool pregovaraju sa Wernerom”, tvrdi Di Marzio.

Pojedini mediji najveće šanse daju Liverpoolu, posebno jer je i Werner nedavno izjavio da Jurgena Kloppa smatra najboljim trenerom na svijetu i da vjeruje da bi se uklopio u njegov sistem igre.

Werner je u dosadašnjoj karijeri uz RB Leipzig igrao samo za Stuttgart.