Newcastle za prvo pojačanje daje 100 milijuna eura?

Premier League 27. tra 202011:37 > 11:38
Alex Grimm/Getty Images

Dolazak u Betis se ispostavio kao pravi potez za Fekira. Odigrao je nekoliko vrhunskih partija, posebice protiv Barcelone i Real Madrida te tako privukao pažnju najbogatijih klubova Starog kontinenta.

Newcastle United je promjenom vlasničke strukture postao najbogatiji klub engleskog Premiershipa, a čini se kako već kreću u prve konkretne poteze.

Jedan od planova ambicioznih Svraka biti će pokušaj dovođenja Nabila Fekira, sjajnog francuskog ofanzivca koji briljira u prvoj sezoni u Španjolskoj.

Otkupnu klauzula ovog 26-godišnjaka iznosi 100 milijuna eura, te Betis sigurno neće tek tako pristati na njegovu prodaju, odnosno pokušat će zaraditi što je moguće više novca posebice nakon novonastale situacije i zabilježenih financijskih gubitaka.