Novi kapetan Uniteda već na startu zaboravio ŠTO je!

Premier League 17. sij 202011:39 > 11:43
Clive Brunskill / Staff

Obrambeni igrač Harry Maguire imenovan je za stalnog kapetana Manchester Uniteda umjesto Ashleya Younga, koji će na ljeto napustiti klub i preselili u Inter.

Catherine Ivill, Getty Images Spor

Ashley Young nakon osam i pol godina napustio je klub te došao u Milano na liječničke preglede prije potpisa za Inter. U novi klub United pušta Younga bez odštete, u znak zahvalnosti za dugu i požrtvovnu službu (odigrao je 261 utakmicu) usprkos tome što ima ugovor do ljeta.

S Interom potpisuje ugovor na godinu i pol, a aranžman je tako kratak zato što je Young veteran, na ljeto navršava 35 godina.

Danas je za Sky Sport Ole Gunnar Solskjaer potvrdio da slijedom toga novi stalni kapetan postaje Maguire.

Young je prošlog ljeta kapetansku traku nasljedio od Valencije, ali se nije dugo zadržao u ulozi predvodnika momčadi s Old Traforda.

Maguire je ljetos iz Leicestera došao u Manchester United za 70 milijuna funti i u nekoliko navrata već je nosio kapetansku traku. Prvi put kada je bio u toj ulozi nije se proslavio na gostovanu kod Partizana u Europa ligi.

OVDJE POGLEDAJTE KAKO TADA JE MAGUIRE ZABORAVIO NA SVOJU NOVU ULOGU