Englezi: Solskjaer je bivši, nasljednik već poznat?

Premier League 15. lis 201911:44 > 11:50
Stu Forster/Getty Images

Engleski mediji su već smijenili norveškog stručnjaka

United očajno igra u Premiershipu i nalazi se na tek 12. mjestu pred veliki derbi protiv Liverpoola koji je u prvih osam kola ostvario svih osam pobjeda. Ole Gunnar Solskjaer je na velikom udaru kritika i mnogi vjeruju da će uskoro dobiti otkaz.

Solskjaer je u prosincu prošle godine na klupu Uniteda stigao umjesto Josea Mourinha, a nakon dobrih rezultata klub mu je dao trogodišnji ugovor i tada je sve krenulo nizbrdo za norveškog stručnjaka.

Engleski mediji jutros su objavili da su u Unitedu prije nekoliko tjedana počeli pregovore sa Massimilianom Allegrijem koji je već nekoliko mjeseci bez posla nakon što je dobio otkaz u Juventusu.

Michael Steele/Getty Images

Daily Mail prenosi da se Allegri već sprema za dolazak u Manchester, te da je već odlučio da će mu na Old Traffordu pomoćnik biti Patrice Evra koji je kao igrač ostavio veliki trag u ovom klubu.