Predsjedniku talijanskog kluba priredili scenu iz Kuma

Nogomet 14. srp 202211:12 > 11:21 0 komentara
Antonietta Baldassarre / Insidefoto

Predsjednik Leccea Sticchi Damiani postao je žrtva surovog zaplašivanja, poput onog iz legendarnog filma Kum.

Ispred njegove kuće i poslovnog prostora je ostavljena odrubljena svinjska glava, a našle su se i prijeteće poruke. Još uvijek krvava svinjska glava je otkrivena od strane kućepazitelja.

Policija je odmah krenula u istragu, a kako tvrde mediji ovaj čin nema veze s nogometom, već sa mafijom.

Naime, poznato je koliki je stupanj organiziranog kriminala na jugu Italije, a Sticchi Damiani je po struci odvjetnik i to jako cijenjen u čitavoj regiji.

Ovaj čin je pokušaj zastrašivanja, a čim je objavljeno što se dogodilo, ljudi iz Leccea, alii drugih klubova su se oglasili i pružili podršku Damianiju u borbi protiv kriminala.

Ostaje za vidjeti hoće li policija pronaći krivce…

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!