Petković briljirao, Dinamo slavio u Rusiji!

Europa 18. velj 202120:48 0 komentara

Dinamo je u prvoj utakmici šesnaestine finala Europske lige slavio kod Krasnodara 3:2.

Plavi su do velike prednosti uoči uzvrata na Maksimiru stigli na krilima fantastičnog Brune Petkovića.

Baš je Petković zabio za 1:0 i to u 15. minuti, a pritom ga je srećom bez posljedica nokautirao domaći golman Gorodov. U 25. minuti Plavi su imali veliku priliku za 2:0 kada je Ademi izašao sam pred Gorodova, no ovaj mu brani udarac.

Kazna je stigla tri minute kasnije kada nakon loše reakcije Gvardiola zabija Berg.

Rezultat se nije mijenjao do 54. minute kada Petković neometan na drugoj stativi pogađa za 2:1. U 69. minuti Krasnodar dolazi do novog izjednačenja kada Claesson zabija nakon majstorskog poteza Berga u šesnaestercu Dinamu.

Samo šest minuta kasnije novi gol Dinama, Petković se fantastično riješio trojice igrača Krasnodara, dao za Ivanušeca, a ovaj proslijedio za Antiemwena, koji iskosa s desne strane pogađa za 3:2.