Olmu godi interes Barce, Leipzig sve teže odolijeva ponudama

Bundesliga 23. lis 202119:37 0 komentara
Guliver Images

Dani Olmo će po svemu sudeći uskoro ponovno promijeniti sredinu.

Katalonski ga klub želi već u zimskom prijelaznoim roku, no Red Bull Leipzig smatra ga neizostavnim dijelom momčadi i ne misli se odreći takvog igrača. Mundo Deportivo piše da klub iz Blaugrane nastavlja s pritiskom jer ga je tražio još prošlog ljeta na posudbu uz obavezni otkup, no ni tad Red Bull nije pristao.

Ponuda je dosegla 75 milijuna eura za igrača koji je njemački klub Dinamu platio 25 milijuna.

Bivši igrač Dinama volio bi se vratiti na Camp Nou gdje je ponikao, godi mu i ozbiljan interes Uniteda i Cityja i sve je izglednije da će Olmo brzo ponovno promijeniti sredinu.

Ipak, u Leipzigu su svjesni da u rukama imaju dragulj koji valja još dodatno brusiti. Olmu ugovor s bundesligašem ističe u lipnju 2023., u klubu smatraju da nije došlo vrijeme za prodaju.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!