Španjolci se dive riječkom stadionu

Nogomet ostalo 29. sij 201920:26 > 20:30
hnk rijeka

Iako se nisu vratili na svoju Kantridu, HNK Rijeka može biti itekako ponosan na svoj novi stadion Rujevicu koji se našao i na posebnom popisu španjolskog dnevnog lista.

Photo by Azael Rodriguez/Getty Images)

Dnevnik As napravio je popis stadiona diljem svijeta koji su po mnogočemu posebni, a Rujevica se zbog svog jedinstvenog krajolika koji je okružuje našla u uglednom društvu.

Susjedi iz Srbije također su pronašli svoje mjesto na popisu, riječ je o stadionu kluba Voždovac. Tu su i stadioni Omar Hamadi iz Alžira, Bancomer u Meksiku, Victoria na Gibraltaru, Silvestre Carillo na Kanarima i Hásteinsvöllur na Islandu.

Stadion na Rujevici službeno je otvoren 2. kolovoza 2015. godine, a nedavno je tamo odigrana utakmica Hrvatske i Engleske u sklopu Lige Nacija.