Gledali ste: Toulouse u ludoj utakmici prošao dalje

Nogomet ostalo 22. sij 201921:26 > 21:29
Alex Livesey/Getty Images

Toulouse je nakon jedanaesteraca savladao Reims i plasirao se u osminu finala Kupa Francuske. Nakon 120 minuta igra je bilo 4:4, a Toulouse je sa 4:3 bio bolji u raspucavanju.

Nakon spektakularnog susreta u kojem je za 90 minuta viđeno šest golova, a zatim u produžecima još dva, pitanje pobjednika rješeno je nakon penala koje su sigurnije izvodili igrači Toulousea.

Toulouse je prvo poluvrijeme riješio u svoju korist golom Leya u 44. minuti iz prve prave prilike na susretu. Reims je zasluženo izjednačio u 48. minuti kada je strijelac bio Dia.

Najljepši trenutak susreta viđen je u 68. minuti, kada je Toulouse ponovno poveo. Manu Garcia je bio strijelac ovoga puta. Ipak, gosti ponovo stižu zaostatak golom Oudina u 77. minuti.

Još jednom je Toulouse poveo, samo šest minuta kasnije. Ponovno je precizan bio Leya, da bi Reims uspio izboriti produžetak u 88. minuti pogotkom Chavalerina.

Do prve prednosti na ovom susretu Reims je stigao u 108. minuti kada je Cafaro pogodio iz teške pozicije iskoristivši novi kiks obrane ljubičastih.

U posljednjim trenucima drugog produžetka sudac jr dosudio je penal za domaće, a kapetan Gradel bio je siguran sa bijele točke.

U izvođenju jedanaesteraca bilo je neizvjesno do pete serije. Obje momčadi su promašile drugu seriju, a u petoj odlučujućoj Gradel je postigao gol, a Cafaro pogodio gredu i postao tragičar ovog susreta.